Горизонтальні машини пакування товарів Flow pack - це високотехнологічне обладнання, без якого не зможе обійтися жодне підприємство. Воно забезпечує товарам герметичність, продовжує термін придатності і зберігає їх властивості. Мова йде не тільки про харчову сферу, але і хімічну, медичну.

Завдяки цим машинам оператор може упакувати продукт по контуру, тим самим заощаджуючи плівку. Таким чином, створюється лише три шви - два поперечних і один поздовжній. Тобто, всередину ні в якому разі не потраплять шкідливі мікроби, вода, повітря, а також ультрафіолет від сонячних променів.

Сьогодні на прилавках зустрічаються товари з різноманітною упаковкою, яка приваблює безліччю кольорів. Продукт виділяється незвичайністю і оригінальністю. Серед аналогів він користується великим попитом. Це відбувається завдяки тому, що в звичайну плівку додаються інші компоненти на зразок поліпропілену. За фото-міткою наносяться малюнки та візерунки.

Переваги пакувальних машин

Виробництво швидко зупиниться без цих агрегатів.

Переваги в роботі:

  1. Виріб залишається гігієнічним.
  2. Сама упаковка виходить міцною.
  3. У продукта збільшується термін придатності за рахунок захисту від впливу зовнішніх факторів.
  4. Плівка вигідно підкреслює форму продукту.
  5. На упаковку легко проставити необхідні печатки.
  6. Працівник економить час і сили на упаковку.
  7. За хвилину апарат здатний переробити кілька сотень виробів.

Потрібно відзначити, що працювати на такому обладнанні зможе оператор, який не має досвіду. Цьому сприяють меню російською мовою, пульт управління і рідкокристалічний дисплей. Інші важливі компоненти поміщені всередину електрошафи, захищеної від вологи і перепаду температур.

 Крім того, в агрегаті є корисна функція - самодіагностика. Тобто, пристосування в разі виникнення несправності само подасть сигнал. Також машина оснащена двома незалежними приводами, які допомагають економити плівку.

Серед моделей вигідно виділяються «класичні» прилади. Машини можна сміливо ставити на один рівень з європейськими пристосуваннями. Вони зрозумілі, при цьому показники по виготовленню великих обсягів і енергоефективності залишаються на висоті!

«Класичні» пристосування створюють гарні упаковки. Більш того, вони здатні упаковувати відразу кілька одиниць - в ряд або стовпчик. Йдеться про поштучні і групові.

 Компанія «Бронко» випускає інші цікаві моделі: європейські розробки, русифікована панель управління і меню (теж російською). При цьому сама збірка здійснюється в Китаї. Таким чином, виробники втілили співвідношення високої якості і низької ціни.

Крім того, у них є маса переваг на зразок самодіагностики, чутливого датчика, контролера плівки і зрозумілої системи виведення даних.

Також представлені машини, в яких розробники передбачили нижню подачу плівки. Це дуже зручно, адже продукт вже поміщається на матеріал. Залишається лише зафіксувати вузли нагорі. До речі, механізми, що випускають плівку, виконані з нержавіючої сталі.

До всієї продукції компанії «Бронко» додаються гарантії і сертифікати. Можна не сумніватися у високій якості!

Потрібна допомога в підборі обладнання ?
НАШІ ПАРТНЕРИ: